Spedytor drogowy

Hutnicza 20A Gdynia
Numer referencyjny:

Chcemy powierzyć Tobie następujące zadania:

  • planowanie, organizowanie oraz nadzór transportów drogowych,
  • dbanie o terminowość realizowanych usług,
  • tworzenie, utrzymywanie oraz rozwijanie pozytywnych relacji z przewoźnikami i partnerami biznesowymi,
  • tworzenie wycen transportów krajowych i międzynarodowych,
  • prowadzenie negocjacji z przewoźnikami w zakresie realizacji usług transportowych,
  • optymalizacja kosztów,
  • awizacja kontenerów w systemach portowych,
  • przygotowywanie dokumentacji transportowej,
  • prowadzenie ewidencji zleceń w systemie spedycyjnym,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w spedycji lub w transporcie drogowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność, samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zdolności negocjacyjne,
  • znajomość rynku przewoźników drogowych,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia zawodowe,
  • dofinansowanie pakietu Multisport,
  • ubezpieczenie na życie w całości finansowane przez pracodawcę,
  • Pracowniczy Program Emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę,
  • dopłatę do indywidualnego wypoczynku urlopowego w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS),
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej w całości finansowany przez pracodawcę,
  • dogodną lokalizację biura w pobliżu komunikacji miejskiej oraz bezpłatny parking dla pracowników firmy,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • możliwość pracy hybrydowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.