Asystent spedytora

Hutnicza 20A Gdynia
Numer referencyjny:

Chcemy powierzyć Tobie następujące zadania:

  • pomoc w realizacji usług transportu morskiego, kolejowego i lotniczego,
  • kontakt z klientami,
  • weryfikacja dokumentów,
  • praca w systemach portowych oraz armatorskich,
  • wspomaganie spedytora w jego codziennych zadaniach,
  • dbanie o jakość i terminowość wykonywanych usług,
  • prowadzenie ewidencji zleceń w systemie spedycyjnym,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • chęć do nauki,
  • zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dbałość o szczegóły,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i samodzielność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,
  • możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych, a następnie awansu w strukturach przedsiębiorstwa,
  • szkolenia zawodowe,
  • dofinansowanie pakietu Multisport,
  • ubezpieczenie na życie w całości finansowane przez pracodawcę,
  • Pracowniczy Program Emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę,
  • dopłatę do indywidualnego wypoczynku urlopowego w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS),
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej w całości finansowany przez pracodawcę,
  • dogodną lokalizację biura w pobliżu komunikacji miejskiej oraz bezpłatny parking dla pracowników firmy,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • możliwość pracy hybrydowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.