Przesyłki do i z Kanady

<h1 style=Przesyłki do i z Kanady " class="half-image">

Magemar Logistics jako firma transportowa specjalizuje się w transporcie i spedycji towarów na trasach międzynarodowych i krajowych drogą lądową, morską i lotniczą. Przesyłki do i z Kanady, wysyłane transportem z nami, docierają na miejsce błyskawicznie. Sprawny import i eksport przesyłek do i z Kanady to coś, czego oczekują zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich! Posiadamy rozbudowane zaplecze logistyczne, a także własną agencję celną. Jak wygląda nasza praca?

  • Organizujemy przewóz w relacji importowej oraz eksportowej;
  • proponujemy bezpłatną konsultację dotyczącą organizacji transportu, dokumentacji transportowej i handlowej, spraw celno-podatkowych i inne;
  • wybieramy i polecamy najbardziej korzystne sposoby transportu ładunków do i z Kanady.

Oferujemy transport międzynarodowy m.in.:transport morski, transport lotniczy, transport kolejowy, transport drogowy, przez co nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zbudowanie trwałych relacji z partnerami logistycznymi w portach na całym świecie. Działamy szybko i w planowanym terminie wywiązujemy się z postawionych przed nami zadań.

Kanada
Skontaktuj się z nami!
Kanada